Moradas De Israel Ap30
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Moradas De Israel Ap30 Porto Seguro appartement bevindt zich op ongeveer 17 minuten wandelafstand van de Beco das Cores en biedt draadloos internet. Gasten kunnen loungen bij een zwembad voordat ze een verkoelende duik nemen.
Beach - Taperapua ligt in de buurt van het appartement.
In aanvulling is Moradas De Israel Ap30 appartement uitgerust met een complete keuken met een koelkast en keukengerei. Dankzij de eersteklas locatie is het slechts 20 minuten rijden naar Porto Seguro.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Moradas De Israel Ap30 appartement?
Moradas De Israel Ap30 appartement heeft privéparkeren. - ❓
Hoe ver is Porto Seguro van Moradas De Israel Ap30 appartement?
Er is een 5 km afstand tussen de luchthaven Porto Seguro en Moradas De Israel Ap30 appartement. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Moradas De Israel Ap30 appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Moradas De Israel Ap30 appartement verblijven. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.